laa boheme

biraz evvel bana güvercininde, "sen daha yakışıklısındır tabi canım,ona ne süphe ıkızler ama ıyı ıkızler.çapkın ama sadık.tutkulu ama özgür.ashton ama daha yakışıklısı" demiş yazar.[ashton'ı kutcher alıyoruz]

severek takip edilesi.. [allah için şunu bir kişi daha takip etsin, lütfen, ant verdim bak]

alksdlşdlş

laa boheme

biraz evvel bana güvercininde, aramızdaki özel bir mevzu için, "oha! şindi mi?!" demiş yazar. yok dedim ben de, bir hafta filan olduğunu söyledim.


ya aga, o değil de, ardışık kaçıncı nick altından sonra yeni yetiriyorlar adamı?

hayır, kotamızı bilelim de..

:/

laa boheme

son bi' on dakikadır filan güvercinleşemediğim yazar. [panik yok: bana nick altı hazırlıyormuş meğersem akldjaklsdkl] işte dolayısıyla bana biraz evvel güvercininde pek bir şey diyemedi, kaldı öyle.

:/

bir yengeç burcu kadını olmasına rağmen, bak ona rağmen diyorum, severim, ederim. (matta 5:39)

cânımdır, he.

laa boheme

işte bana biraz evvel güvercinde, "star'ı aç, sonra ne bileyim koyu mı kırmızıya bakıyosun? pii.. sahi gerçekten izliyo musun o diziyi? kjkljdksjlak" ondan sonra gene ne demişti dur, hıh işte sen bir yay burcu avradına göynünü kaptırmış olabilirsin, ama bence çok büyük konuşuyon, allah seni bir yengeç burcu kadınıyla sınayacak, ondan sonra ne konuştuk ki biz, heh, şey, işte bir erkek bir kadın ne kadar iyi bir dizi, hiç sıkılmıyoruz, sonra işte meczup ne kadar iyi bir yönetici, hazal kaya ne kadar mimiksiz bir insan, işte sonra gene, "sen de bence bir yengeç burcu kadınıyla evleneceksin" (ulan ben nişannıyım ya, ne yengeci? akljksd) diyerek beni manüpüle etmeye kalkışan yazar. [tanım]


bütün güvercin muhabbetimizi buraya döktüğümüze göre, nick altı girmenin de bütün inceliklerini yerine getirmiş oluyoruz böylelikle klasaklsdjklsdkl


-editler hep imlâ.

biraz evvel bana guvercinde ..... demis yazar

"madem ki bu yazarla iki muhabbet ettim, bunu neden hemen nick altı yaparak elâleme duyurmuyorum" iç sesli, default nick altı şeysi.

-sahibinden.

laşskdşsaklş

seriseksioyveren

her iki kelime ettiği yazara illâ nick altı yapması şartıyla mı sözlüğe üye yapıldı bilemiyorum.

ağız tadıyla mavra da yapamıyoruz 'nasınısatiym.

lşkasdşalkdşals

-biraz önce aramızda kısa bir güvercinleşmenin vuku bulduğu, işte benim ona necati'yi bilmiyon bre tıfıl dediğim, kendisinin de netice itibariyle ilgi alanına dahil olmamasından mütevellit lksadjasdklasdklasjdklakld

işte nokta nokta nokta -diyen yazar. (tanım)

laskldşklad

ayrıca;

<bkz: biraz evvel bana güvercinde ..... demiş yazar>

hareket eden asansorde parmagi kapiya surtmek

bu kadar helecan meraklısıysanız, parmağınızı uzatacağınıza çıkarın çükünüzü de onu sürtün anasınısatiym duvara, hani belki sürtünmenin etkisiyle alev alır, yanar/kavrulur da kurtulursunuz 'önemli' bir ağırlıktan, belli ki çükünüz hayatınıza heyecan katmıyor, en azından boşu boşuna taşımazsınız aklskl

aga o değil, ben ayet'el kürsi okumadan asansöre binemiyorum (konu açılmışken bolu'daki akrabalarımın kandillerini kutlar, sevenlerimin ellerinden öperim) binsem de hatunun elini tutuyorum beş yaşında çocuk gibi, heyecan olsun diye parmağını sokuyor asansör boşluğuna milletse..

maşallah, pek çılgınsınız man!

pek bi' uçarısınız yeminle..

bakisla kasik bukmek

millet bi' yan bakışıyla akıl alıyor, âşık ediyor.. koca koca adamları iki büklüm ediyor karşısında, siz hâlâ kaşık bükmenin hikmetindesiniz 'mınakoyim.

peh.

ergen isyani

bir umud sarıkaya karikatürü.

<gorsel: umut sarikaya/35729+

[büyük göt'e odaklan]

kjaklsjdaksld

ataturk bugun secime girse kazanamazdi

"elâlemin tek derdi mustafa kemal olmuş, demek ki zamanında atamız iyi koymuş!"

-alanya endüstri meslek lisesi son sınıfı öğrencileri.

asdjkalsdj

allah için, benim de konuya bakışım bu yönde.. askljdsl

abi, insanı zorla ergenleştiriyosunuz ya, ulan nedir bu ikibinoniki yılında hâlâ atatürk üzerinden siyaset yapma, recep tayyip erdoğan/kemal kılıçdaroğlu gibi herifleri mustafa kemal'le kıyaslama işgüzârlığı?

yok yaşasaydı akp'li olurdu, yok yeniden dirilse referandumda evet oyu kullanırdı, o yaşasaydı biz hiç böyle olmazdık :( [üzgünüzgünüzgün]

biraz işinize baksanıza lan!

icraatlarından memnun değilseniz, iktidâr elinizde, buyurun, değiştiriniz, daha doğrusu; değiştirmeye devam ediniz.

ha yok, o'nu birilerini mukayese etme mesabesi addediyorsanız, bu saygısızlığınız, onu hiçtenbilirliğiniz niye?

her türlü ciğeri beş para etmez leş heriflersiniz 'mınakoyim.

atatürk yaşasaydı seçimi kazanır mıydı, yahut siz gibilerin dahil olduğu siyaset kurumuna bulaşır mıydı bilemem, ama siz her türlü leşsiniz.

o değişmezdi bak işte.

cemkirik limon dilimi

burnuna kurban olsunlar.

o kadar diyorum ben aksljakljds

cemkirik limon dilimi

saadetimi kıskanıyor.

açık, net.

aydin yilmaz muadili futbolcu

<gorsel: aydin yilmaz muadili futbolcu/35720+

epic fail is epic.

askljaklsdjklaklsjd

aydin yilmaz muadili futbolcu

necati ateş transferinin gerçekleşmesi için mp. antalyaspor'un öne sürdüğü takas şartlarından biri, ya aydın yılmaz diyolar yani adamlar ya da muadili..

klsajdsdjkl

sanırım mehmet özdilek isviçre maçı sonrası rakip takımın oyuncusuna salladığı tekmenin diyetini ödüyor grande'ye, yahut bu herifler futboldan hakkaten hiç mi hiç anlamıyorlar, bilemiyorum aklsdjakldjkls

necati ates

“sezon başında da böyle bir durum vardı. tecrübesiyle bize katkıda bulunacaktır. burada, kendi yuvasında futbolu en iyi şekilde oynayacak inşallah. faydalı olacağından, gol atacağından eminim. bugün bazı topları o yakalasa, gol olurdu. necati’yi bir transfer olarak kabul etmemek lazım. evladın geri yuvasına dönmesi gibi bir şey” diyorsa grande, yarım sezon için, kulübündeki tüm alacaklarından vazgeçip dönüyorsa 'yuvasına' necati, arkasında da fatih terim var ise, olmuştur bizim için.

olmasa da olmuştur.

sozlukteki yazara asik olmak

aşık olunur, sözlükteki yazara da, sürekli gidilen kafedeki garson kıza da, love dediğin happens abicim de, işin bokunu çıkartacak olursan 'aşk'a sığınıp, o olmaz, o kötü işte.

kızın her yazdığından kendine bir takım anlamlar çıkarmaya kalkışır, her online oluşunda nick altına abanır, yetmediği yerde kıza dakika başı güvercin yollayıp, "sen cevap verirsin de görmem diye saniye başı sayfayı yeniliyorum :/" diye ekşirsen kızın başına, aşk sandığın abazanlığınla rahatsız etmeye başlamışsan kızı, dediğim gibi o olmaz birader, o kötü.

onu yapmamak lâzım işte.

gercek dindar

mâlûm yerinde bandrolü var.

fatih terim

şunu gördükten sonra;

<gorsel: fatih terim/35692+

içten içe şöyle düşünmüştür bence grande:

"beni övmeyin ibneler, transfer yapın, takımın eksikleri var, sabri'yi sağ bek oynatıyorum, engin'i ikinci forvet.. transfer yapın.. transfer!"

yildirim demiroren

"fenerbahçemiz'e çok yükleniyorlar" yok "avrupa kupalarına gitmesek de olur, anamızın liginde kendi kendimize oynarız" gibi 'duruşsuzluğunu' ve vizyonsuzluğunu ortaya koyan açıklamalarından tamamen bağımsız; sırf o tipiyle, (bak, bak, allasen bak; <gorsel: yildirim demiroren/25942+) 'başkan olarak açıklama yapmak sana düşer' diyerekten öne ittirildiği kulüpler birliği toplantısının ardından, iki kelimeyi bir araya getirip makul bir cümle üretememe kabiliyetiyle(!) bile beşiktaş'a hiç mi hiç yakışmayan bir başkan bu yıldırım demirören.

ne süleyman seba'nın beyefendiliği, ne de serdar bilgili'nin gençliğinin/karizmatik yöneticiliğinin zerresi yok bu tüpçüde.

ne var?

parası..

niye o koltukta oturduğunu ziyâdesiyle özetliyor bu da işte.

cennet yok cehennem yok ne var ulan serefsiz

cennet ve cehennem'in var olmayışı hâlinde, öteğisi tarafa gitmiş, e doğal olarak büyük çapta da bir hayâl kırıklığına uğramış insanın haklı isyaaaanı. (buraya bir halil sezai şakası gelecekti ama, üşendim askdkas)

-laa boheme imzalı.

klasjdlksjkads